• En
  • ساعت : ۱۳:۴۲:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 50
  • کد خبر : ۱۶۸۵۱۰
    /  5
باحضور مدیر کل و رئیس شورای اقامه نمازپست استان همدان
از خادمان ، فعالان نماز و امام جماعت پست استان تقدیر شد
طی برنامه‌ای با رعایت پروتکل های بهداشتی از امام جماعت وخادمین عرصه اقامه نماز جماعت پست استان همدان تقدیر و تجلیل شد

باحضور مدیر کل و رئیس شورای اقامه نمازپست استان همدان

 

از خادمان ، فعالان نماز و امام جماعت  پست استان تقدیر شد

 

طی برنامه‌ای با رعایت پروتکل های بهداشتی از  امام جماعت وخادمین عرصه  اقامه نماز جماعت پست استان همدان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی پست همدان، محمد امیدی مدیر کل و رئیس شورای اقامه نماز پست استان همدان از خادمین و فعالان در عرصه برگزاری نماز اداره کل پست استان همدان تقدیر نمود .

رئیس شورای فرهنگی اظهار داشت : فریضه نماز در واحد های پستی به خوبی انجام می‌شود و این تکلیف الهی نه تنها قرب و نزدیکی به خداوند را برای انسان به ارمغان می آورد بلکه تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان نیز بی شمار بوده و در بهبود زندگی آدمی نقش بسزایی دارد.

 

حجت الاسلام فرامرزی امام جماعت پست استان همدان خاطرنشان کردن در قرآن کریم و احادیث پیشوایان دین بر اقامه نماز جماعت تاکید زیادی شده و حالا اگر کسی این بستر را فراهم کند ثواب بالایی برای خود ثبت کرده است، لذا خادمین نماز همچون هیئت داران عزای حسینی ثواب والایی را در انجام فریضه نماز دارند.

گفتنی است در این برنامه از آقایان سعید سلطانی همکار پست شهرستان همدان ، رضا آرومند فهیم همکار امور اداری ،علی درویش محمدی  همکار واحد حراست ،خلیلی زارعی  همکار پست بهار ،و حجت الاسلام فرامرزی امام جماعت اداره کل پست همدان تقدیر شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/19 11:48
    V5.5.5.0